Domů / O spánku
Kategorie
Odběr novinek

O spánku

CO JE KVALITNÍ SPÁNEK... aneb do postele na dovolenou

Já se teď cítím jak po dovolené, užívám si, že mám konečně dost energie a že večer nemám problém usnout, je to opravdu paráda.“ Prohlásil nedávno jeden pán u nás na prodejně, který jel přes Jihlavu až z Olomouce a stavoval se (jen) pro přikrývky na zimu.

radující se pár
žena na polštáři

Jsme nadšení, jak jste nám dokázali poradit s výběrem, ukázali nám důležitost kvality a zároveň zohlednili i naše finanční možnosti. Posíláme k Vám na prodejnu všechny naše známé.“ Pro nás v Ráji spánku je největší odměnou Vaše spokojenost ve všech směrech.

ABY SE VÁM DOBŘE SPALO

NAŠE DLOUHOLETÉ MOTTO

Proč je důležité dobře se vyspat?

Dobře se vyspat je důležité nejen pro duševní pohodu, ale také pro naše zdraví.

spící pár

Kvalitní a hluboký spánek zlepšuje celkovou regeneraci, posiluje imunitní systém a zvyšuje odolnost nervové soustavy. Díky tomu máme více energie, lepší zdravotní stav a úsměv na tváři po celý den.

Jaký má vliv má matrace a rošt na kvalitu Vašeho spánku?

Správný výběr matrace a roštu Vám zajistí rovnoměrné rozložení váhy těla v pozici, ve které jste zvyklí spát. Tím zabráníte neustálému přetáčení se na lůžku,

I když spíme a spoustu věcí nevnímáme, naše tělo vnímá stále.  Každé otočení nás „probudí“ z blahodárného hlubokého spánku do mělkého R.E.M. spánku, kdy sice spíme, ale naše tělo neregeneruje.

Výběr vyhovující matrace je proto zásadní a často zanedbávaný faktor, který přímo ovlivňuje kvalitu Vašeho života.

 

Jak vybrat postel?
Jak vybrat postel
Jak vybrat rošt

Toto je váš nový textový blok a v něm první odstavec.

 
Jak vybrat postel?
 
 
Jak vybrat rošt?