Domů / Postele / JEDNOLŮŽKA / Rozkládací postele

Alika II. rozkládací postel


Žádné hodnocení. Kód: RpHlAlikaII. Vystaveno
Rozkládací pohovka z masivu- smrk, borovice, buk, dub, jasan.
Dostupnost:
od 17.580 Kč , plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Alika II. rozkládací postel

Přes den pohodlná pohovka na sezení se jednoduchým způsobem promění na plnohodnotné dvojlůžko na kažodení spaní. které plně nahradí klasickou manželskou postel.

    Materiál: smrk, borovice, dub, buk, olše.

Ceny jsou bez úl.prostoru. Cena pro přidání úl. postoru pod mechanismem: smrk + 4.340,- Kč, borovice + 4.640,-Kč, buk a olše 5.400,- dub + 6.610,-Kč. Foto s úložným prostorem najdete u Aliky I.

    Nosné části postelí jsou čepovány a kolíkovány,což zaručuje dlouhodobou pevnost a stabilitu.
    používané kování BLUM(doživotní záruka) -lehácí plocha je tvořena kvalitním dřevěným roštem .
    ozkládání je zajištěno patentovaným výsuvným a vyklápěcím mechanismem. Výhodou je vysoká pevnost, stabilita a dlouhá životnost i při každodenním skládání a rozkládání.
    po rozložení vznikají dvě zcela rovnocenné lehací plochy tvořené kvalitními rošty a matracemi
    možnost úložného prostoru pod mechanismem v materiálech: smrk, borovice, buk, dub. Výška sedu navýšená o 13 cm, celkem tedy s úl. prostorem cca 63 cm.

Princip rozkládání je u postele Alika vyřešen nadstandardně velmi lehkým tažením za přední čelo postel roztáhneme na šířku dvojlůžka (není třeba vynakládat žádnou sílu, pojezd jezdí opravdu velmi lehce) a dvěma snadnými pohyby zvedneme spodní matraci do úrovně lehací plochy. Rozložením získáme plnohodnotné dvojlůžko s lehací plochou obou lůžek ve stejné výšce. U rozkládacích postelí Alka je jedna matrace umístěna na lehací / sedací ploše a druhá matrace je trvale uložena ve výsuvném rámu pod hlavní matrací. Pro správnou funkci rozkládacího mechanismu je možno použít matrace o maximální výšce 16 cm. Pokud bude postel ALKA umístěna v prostoru, bude vidět (ze zadní části) konstrukce mechanismu. Pokud toto bude nežádoucí, musí se doobjednat překrytí, které není v ceně postele.

Matrace nejsou součástí postele. Je možno použít jakékoliv pěnové či latexové matrace v rozměru 80x200 cm nebo 90x200 cm (dle rozměru postele) v počtu 2 ks.

Spodní matrace by neměla přesáhnout výšku 15-16 cm.

povrchová úprava:

    povrch přírodní nebo mořený /barvení dle vzorníku. Možnost lak nebo olej. Olej je s příplatky jako za moření.
    polyuretanový lak je zdravotně nezávadný,odolný proti vlhkosti.

Základní rozměr: 200x80 cm, 200x90 cm Lehací plocha rozložená : 200x160 cm, 200x180 cm. Celková šířka: 91 cm,101 cm,délka 206 cm, výška sedu 50 cm.výška čela 80 cm

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.