Domů / Postele / JEDNOLŮŽKA / Rozkládací postele

Alika III. rozkládací postel, 80/160 x 200 | buk


Žádné hodnocení. Kód: RpHlAlikaIII-2-2
Rozkládací pohovka z masivu- smrk, borovice, buk, dub s možností moření.
Dostupnost:
21.480 Kč , plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Alika III. rozkládací postel, 80/160 x 200 | buk

Přes den pohodlná pohovka na sezení se jednoduchým způsobem promění na plnohodnotné dvojlůžko na kažodení spaní. které plně nahradí klasickou manželskou postel.

materiál: smrk, borovice, dub, buk.

Ceny jsou bez úl.prostoru. Cena pro přidání úl. postoru pod mechanismem: smrk + 4.340,- Kč, borovice + 4.640,-Kč, buk a olše 5.400,- dub + 6.610,-Kč. Foto s úložným prostorem najdete u Aliky 1.

    - nosné části postelí jsou čepovány a kolíkovány,což zaručuje dlouhodobou pevnost a stabilitu.
    - používané kování BLUM(doživotní záruka) -lehácí plocha je tvořena kvalitním dřevěným roštem .
    ozkládání je zajištěno patentovaným výsuvným a vyklápěcím mechanismem. Výhodou je vysoká pevnost, stabilita a dlouhá životnost i při každodenním skládání a rozkládání.
   Po rozložení vznikají dvě zcela rovnocenné lehací plochy tvořené kvalitními rošty a matracemi
    Možnost úložného prostoru pod mechanismem v materiálech: smrk, borovice, buk, dub. Výška sedu navýšená o 13 cm, celkem tedy s úl. prostorem cca 63 cm.

Princip rozkládání je u postele Alika vyřešen nadstandardně velmi lehkým tažením za přední čelo postel roztáhneme na šířku dvojlůžka (není třeba vynakládat žádnou sílu, pojezd jezdí opravdu velmi lehce) a dvěma snadnými pohyby zvedneme spodní matraci do úrovně lehací plochy. Rozložením získáme plnohodnotné dvojlůžko s lehací plochou obou lůžek ve stejné výšce. U rozkládacích postelí Alka je jedna matrace umístěna na lehací / sedací ploše a druhá matrace je trvale uložena ve výsuvném rámu pod hlavní matrací. Pro správnou funkci rozkládacího mechanismu je možno použít matrace o maximální výšce 16 cm. Pokud bude postel ALKA umístěna v prostoru, bude vidět (ze zadní části) konstrukce mechanismu. Pokud toto bude nežádoucí, musí se doobjednat překrytí, které není v ceně postele.

Matrace nejsou součástí postele. Je možno použít jakékoliv pěnové či latexové matrace v rozměru 80x200 cm nebo 90x200 cm (dle rozměru postele) v počtu 2 ks. Spodní matrace by neměla přesáhnout výšku 15 cm.

povrchová úprava:   povrch přírodní nebo mořený /barvení dle vzorníku
    polyuretanový lak zdravotně nezávadný,odolný proti vlhkosti.

Základní rozměr:200x80 cm, 200x90 cm Lehací plocha rozložená : 200x160 cm, 200x180 cm Celková šířka:91 cm,101 cm,délka 206 cm, výška sedu 50 cm.výška čela 80 cm

Specifikace
Rozněry 80/160 x 200
Dřeviny buk
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.