Domů / Matrace

Amenity Green Matrace


Žádné hodnocení. Kód: MaLbAmGr Vystaveno
  • Pevnější nosná pěna
  • 4 cm visco pěny
  • Výška jádra 18 cm
Výrobce: LB
Dostupnost:
Zlevněno z 5.550 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 4.432 Kč , plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Amenity Green Matrace

Matrace pevnějšího charakteru vychází z oblíbených typů. Využití moderní vysoce pružné pěny zajišťuje stálost materiálů a dodává komfortní pocit široké klientele.

Složení matrace: 4 cm Visco (líné) pěny + 14cm nosné pěny

Zónování a povrch jádra: Povrchová vrstva Visco (líné) pěny zajišťuje dokonalý odpočinek lidskému tělu. Struktura kulovitých buněk jemně obtéká křivky Vašeho těla a poskytuje tak oporu tam, kde ji potřebujete a nezpůsobuje žádný protitlak. Preventivně chrání a pomáhá zmírnit bolest zad, kloubů a šíje.

Výška jádra matrace: 18cm

Materiálové složení potahu: 100% polyester s protiroztočovou a antialergickou úpravou. Speciální potahy obsahují látky, které ovlivňují hygienickou životnost matrace a dotváří vhodné prostředí zdravému spánku a relaxaci.
Potah a péče o něj: Dle výběru potahu můžeme ovlivnit i hygienickou životnost matrace. Snímatelný a celoodzipovatelný potah je možno oddělit na dvě samostatné části, které tak můžete prát v pračce. Kvalitní prošité varianty potahů, které obsahují antialergický polyester mají protiroztočovou úpravu a splňují maximální ochranu jádra matrace. Vyprat je můžete na 60°C. Potahy nedoporučujeme sušit v bubnové sušičce!

Vhodné uložení matrace: Ideální uložení matrace v potahu je na lamelový rošt (polohovací i nepolohovací variantu). Dosáhneme tak vhodné spolupráce pružných lamel s matrací. Napomohou k ideálnímu rozložení váhy a dosáhneme tak zdravého odpočinku. Možné uložení matrace je na laťový rošt (polohovací i nepolohovací variantu) a perforovanou desku, kdy zajistíme matraci cirkulaci vzduchu.

Záruka: 2 roky od zakoupení matrace.

Nosnost matrace: do 120kg

Variabilita rozměru: Rozměry matrace je možné přizpůsobit v šířce i délce dle Vašich možností, ale jsme schopni změnit i základní výšku.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.